Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Nasza 9 :-)

Szkolna dyskoteka na Dzień Chłopaka

Bieg po Uśmiech

 

 

Europejski Rajd Nordic Walking "Bądź aktywny i zdrowy"

Szlakiem Piastów

Gramy w Bowling

Biedroneczki na warsztatach plastycznych

Koncert kolęd i pastorałek w Klubie Szczak

Gramy z WOŚP

Wycieczka do planetarium

Warsztaty Taneczne

Żeby ciągle zdrowym być muszę wciąż aktywnie żyć

Śniadanie Daje Moc

„Czas na bajkę”

Aktywne Przerwy

Turniej eliminacyjny Mistrzostw Jaworzna w mini piłce nożnej

MasterChef

Dzień Dziecka

Wiosenna pizza w przedszkolu

Festyn rodzinny

Pola nadziei

Walentynki

Marzycielska Poczta - piszemy listy

Dzień Dyni

Zabawa karnawałowa u przedszkolaków

Aktualności

Artykuły

 • Życzenia świateczne wyróżnione

  W imieniu Pani dyrektor, nauczycieli a także pracowników administracji i obsługi szkoły życzymy naszym Uczniom oraz ich Rodzinom zadowolenia i satysfakcji z podejmowanych wyzwań. Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie spokój, wytchnienie i radość. Każda chwila Świąt Bożego Narodzenia niech żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje zdrowiem, pomyślnością i szczęściem.

  Czytaj Więcej o: Życzenia świateczne
 • Nauczanie zdalne wyróżnione

  Szanowni Rodzice i Kochani Uczniowie
  W związku z nowym rozporządzeniem MEiN z 13 grudnia 2021 r. w sprawie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. z 14 grudnia 2021 r. poz. 2301) informujemy, że od dnia 20 grudnia 2021 r. do dnia 9 stycznia 2022 r. ogranicza się funkcjonowanie między innymi publicznych szkół podstawowych i wprowadza się nauczanie zdalne. Lekcje odbywać się będą w aplikacji Teams.
  Do zobaczenia
  Czytaj Więcej o: Nauczanie zdalne
 • Spotkanie w klasie 3

  W dniu 24 listopada do uczniów klasy 3 przyjechał na spotkanie Pan Dominik
  z Miejskiego Zarządu Nieruchomościami Komunalnymi w Jaworznie. Bardzo interesująco poprowadził zajęcia z trzecioklasistami dotyczące prawidłowej segregacji odpadami. Uczniowie pod czujnym okiem Pana  prawidłowo segregowali odpady, oglądali prezentację, odpowiedzieli na szereg pytań i poznali mnóstwo nowych zagadnień. Podczas zajęć panowała wspaniała atmosfera. Uczniowie w prezencie otrzymały gadżety oraz ekologiczny worek na strój gimnastyczny, z czego były bardzo zadowolone.

  Było to bardzo miłe i pouczające spotkanie. Czekamy na kolejne zajęcia.

  Czytaj Więcej o: Spotkanie w klasie 3
 • Bohater ON

  Uczestniczenie w ogólnopolskiej kampanii o tematyce historycznej BohaterON – włącz historię!, której celem jest upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego, na stałe weszło już do szkolnej tradycji. Tegoroczna edycja projektu zaangażowała całą społeczność szkolną, od przedszkolaków aż po klasę ósmą. Najmłodsi obejrzeli przedstawienie pt.: Niebajka o Powstaniu Warszawskim. Dzięki słuchowisku „Mały” roznosiciel nadziei, czwarto i piątoklasiści przenieśli się w czasy wojennej Warszawy. Najstarsi uczniowie z ogromnym zainteresowaniem obejrzeli specjalnie przygotowany odcinek programu Co za historia poświęcony Powstaniu Warszawskiemu. W efekcie uzyskanej wiedzy powstały plakaty i osie czasu z wydarzeniami z życia „Małego” roznosiciela, a starannie wykonane piękne laurki i kartki dla powstańców wkrótce trafią do ich rąk.

  Czytaj Więcej o: Bohater ON

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-08-13 11:54przez:
Opublikowano:2021-08-13 11:54przez:
Podmiot udostępniający: Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza w Jaworznie
Odwiedziny:569

Rejestr zmian

 • Brak wpisów.

Banery/Logo