Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci

Drodzy uczniowie i rodzice !!!

Nasza szkoła przystąpiła do projektu  “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.
Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma   bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego lub materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci!

Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty

sprzęt na rzecz wybranej szkoły.

,,Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy!!!’’

03.2021

Informacja o ilości wolnych miejsc w oddziałach przedszkolnych

Liczba wolnych miejsc w oddziałach przedszkolnych na rok szkolny 2021/22  wynosi 14.

ProteGo Safe

Zachęcamy do korzystania z aplikacji.

Aplikacja jest bezpieczna, bezpłatna i dobrowolna. Działa w oparciu o Bluetooth, jednak
nie korzysta z żadnych danych użytkowników. Monitoruje otoczenie i „zapamiętuje” spotkania z innymi użytkownikami aplikacji. Dlatego też każdy posiadacz aplikacji, otrzymuje powiadomienie, jeśli miał kontakt w ciągu ostatnich 14 dni z innym użytkownikiem aplikacji, który zachorował.

03.2021

Link do rekrutacji do klasy pierwszej

Przejdź do - Projekt - Genialny umysł w każdym wieku

Projekt - Genialny umysł w każdym wieku

Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu zaprasza do wzięcia udziału w realizowanym projekcie „Genialny umysł każdym wieku”, skierowanym dla uczniów szkół podstawowych z klas 1, 2, 3, 4, 5, 6 oraz seniorów Gminie JaworznoTo wyjątkowy cykl kreatywnych i interaktywnych zajęć, podczas których uczestnicy będą poszerzać swoją wiedzę, programować, prowadzić doświadczenia, eksperymentować, działać tworzyć.