Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Ważna informacja!

Od poniedziałku, 9 listopada br. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. Tym samym, do 29 listopada br. przedłużono zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych, uczniów i słuchaczy szkół ponadpodstawowych oraz słuchaczy szkół dla dorosłych i form pozaszkolnych (kursowych). Przedszkola, oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych i inne formy wychowania przedszkolnego będą funkcjonowały bez zmian.

11.2020

Komunikat Dyrektora Szkoły

Od dnia 26.10.2020r. do 6.11.20 r. w naszej szkole uczniowie klas 1-3 uczą się w trybie stacjonarnym (w budynku szkoły), świetlica działa według wcześniejszego planu zajęć ,
uczniowie klas 4-8 uczą się w trybie zdalnym (w domu).Lekcje zdalne i stacjonarne odbywają się zgodnie z ustalonym planem lekcji .
We wskazanym okresie szkoła w realizacji kształcenia zdalnego wykorzystuje platformę Microsoft 365-aplikację Teams.
Życzę zdrowia uczniom , rodzicom i pracownikom szkoły

Ważna informacja!

11.2020

Przejdź do - Dzień Edukacji Narodowej - 14 października

Dzień Edukacji Narodowej - 14 października

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej dziękuję Państwu za zaangażowanie w pracę dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą jaką każdego dnia z wysoką starannością wykonujecie. Wierzę, że z wiedzy, którą Państwo przekazujecie te i kolejne pokolenia wychowanków będą korzystać przez resztę swojego życia i z pewnością przekażą ją dalej. Będą dzięki Państwa zaangażowaniu mogli z odwagą podejmować niełatwe wyzwania współczesnego świata, rozwijać zainteresowania, osiągać sukcesy.
Jednocześnie życzę Państwu dużo sił, energii i twórczej pasji oraz licznych sukcesów i zadowolenia podczas wykonywania codziennych obowiązków zawodowych, a także wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i rodzinnym.
Wam drodzy Uczniowie życzę, abyście w każdym Nauczycielu dostrzegli tą iskrę pasji ,którą będziecie naśladować.
Dziękuję Pracownikom Administracji i Obsługi za wkład w życie szkoły. Może często nie widać na pierwszy rzut oka Waszej pracy, ale po dokładniejszym spojrzeniu na życie szkoły każdy z nas ją dostrzeże i doceni.
Renata Dyląg

10.2020

Konkurs Literacki "List do ulubionego bohatera literackiego"

Szanowna Dyrekcjo, Szanowni Nauczyciele, Drodzy Uczniowie!

Mamy przyjemność zaprosić Państwa Szkołę do udziału w Konkursie Literackim „List do ulubionego bohatera literackiego” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 9 im. Henryka Sienkiewicza w Jaworznie.
Konkurs jest adresowany do uczniów wszystkich klas (IV, V, VI, VII i VIII) szkół podstawowych z województwa śląskiego.
II edycja konkursu została objęta honorowym patronatem przez Kuratorium Oświaty w Katowicach, Prezydenta Miasta Jaworzna Pawła Silberta, Wyższą Szkołę Humanitas w Sosnowcu, Miejską Bibliotekę Publiczną w Sosnowcu, Wydawnictwo Literatura oraz patronatem medialnym przez „Dziennik Zachodni”.
Będziemy zaszczyceni Państwa uczestnictwem w naszym wydarzeniu i jednocześnie wdzięczni za umożliwienie uczniom współzawodnictwa na poziomie wojewódzkim.
Prace konkursowe należy przesłać do 15 grudnia 2020 r. na adres organizatora.
Laureaci Konkursu Literackiego otrzymają dyplomy oraz nagrody książkowe i gadżety.
W załączniku znajduje się regulamin konkursu oraz zaproszenie.

Życzymy sukcesów w Konkursie Literackim „List do ulubionego bohatera literackiego”.
Z wyrazami szacunku,
dr Marzena Forma