Rekrutacja do klasy pierwszej

03.2021

Drodzy Rodzice naszych przyszłorocznych pierwszaków!
Informujemy ,że nabór do kasy I odbywa się w systemie elektronicznym przez stronę internetową:
Termin rekrutacji : 1 marca do 12 marca, godz.15.00
Rodzice zobowiązani są do:
-założenia konto dziecka,
-wypełnienie zgłoszenia dla dzieci obwodowych,
-wypełnienie wniosku w przypadku dzieci z spoza obwodu,
-wydrukowania zgłoszenia lub wniosku i podpisania go przez obojga rodziców.
Rodzice uczniów z niepełnosprawnością powinni zgłosić się do Wydziału Edukacji(ul.Dwornickiego 5 pok.9) w celu pobrania wniosku o zapewnienie odpowiedniej formy kształcenia, który następnie powinni złożyć w kancelarii Urzędu Miejskiego w Jaworznie.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 9 im. Henryka Sienkiewicza informuje, że w przypadku corocznej deklaracji oraz zapisów dzieci do przedszkola a także do klasy pierwszej szkoły podstawowej wymagane są podpisy obojga rodziców lub opiekunów prawnych na dokumentach rekrutacyjnych.
W przypadku samotnego wychowywania dziecka, pozbawienia praw rodzicielskich jednego z opiekunów a także w sytuacji nieznajomości miejsca pobytu jednego z rodziców, należy wraz z dokumentami rekrutacyjnymi dostarczyć wyrok sądu potwierdzający wyżej wymienione sytuacje.